lenek opowiadał na forum że często foci w deszczu - siłą rzeczy, bo fotografuje na meczach piłki nożnej (D2H,X,17-55,70-200,300,400). Napisz do niego PM, na pewno naświetli ci jak sprawy wyglądają, ale myślę że akurat o to możesz być spokojny.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami