Close

Zobacz wyniki ankiety: Jaki obiektyw Samynaga ZAKUPIŁBYŚ najchętniej?

Głosujących
129. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • ~16mm z możliwością filtra

    25 19,38%
  • 24mm/1.4

    55 42,64%
  • 24mm Tilt-Shiift

    22 17,05%
  • 50mm/1.2

    22 17,05%
  • 80mm Tilt-Shift

    13 10,08%
  • 100mm/2 Macro

    27 20,93%
  • 135mm/1.8

    25 19,38%
  • 200mm Macro

    11 8,53%
  • 200mm/2

    11 8,53%
  • 300mm/2.8

    21 16,28%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Strona 6 z 16 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 152
  1. #51

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez eldarek Zobacz posta
    ja byłbym za makro 100,lub coś dłuższego z dobrym światłem i oczywiście w rozsądnej cenie
    Tamron 90, Sigma 105...
    Dawniej system N - obecnie L(M) + F

  2. #52

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mibartek Zobacz posta
    ...Na Samyanga 24/1.4 w jakości i cenie 85/1.4 mógłbym nawet dzisiaj zaliczkę wpłacić...
    A to 85 już kupiłeś?.. bo tak samo się nasłuchałem o zakupie jak teraz czytam o 24...

    Jak dla mnie to jest takie biadolenie - niewiele osób wie czego naprawdę chce, reszta coś tam by chciała, ale jakby wyszło to i tak by nie kupili, bo jednak MF to nie to, bo nie ma procka i.t.d... a tak naprawdę to jakby jakimś cudem Samyang wydał 14/2,8 na Święta to byłbym super szczęśliwy...

    ...no ale ja jakiś dziwny jestem, bo choć w torbie tylko kit i 35-tka wolę zdjęcia robić niż dumać nad nowymi zabawkami

  3. #53

  4. #54

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stock Zobacz posta
    ja bym chciał 105/1.2
    Ja też.

  5. #55

    Domyślnie

    Wychyle się trochę przed szereg ale co mi tam. Panowie szkło typu tilt&shift z ogniskową w okolicach 24mm też jest już zdecydowane jako kolejny krok po 35mm f/1.4

    W tej chwili firma planuje utrzymać 6 miesięczny okres wypuszczania nowości, jeden obiektyw wczesną wiosną a jeden jesienią. Niezależną "ścieżką" idą natomiast prace nad elektroniką i napędem AF ale to raczej jeszcze troche potrwa.
    Pozdrawiam Karol

  6. #56

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Gamling Zobacz posta
    Niezależną "ścieżką" idą natomiast prace nad elektroniką i napędem AF ale to raczej jeszcze troche potrwa.
    Jezusicku, dopłacę do licencji na poprawny (35/1.2!) AF. Niech nie idą drogą Sigmy.

    Moja propozycja ef-s (taki dx) 20mm f/1.4 (ostry od 1.8 )
    Ostatnio edytowane przez gietrzy ; 03-12-2009 o 11:18
    NYCH - Americana

  7. #57

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Gamling Zobacz posta
    ...W tej chwili firma planuje utrzymać 6 miesięczny okres wypuszczania nowości, jeden obiektyw wczesną wiosną a jeden jesienią...
    Co do 14/2,8 nic się nie zmieni?.. W sensie przyjdzie czekać do wiosny?

  8. #58

    Domyślnie

    35 1,2 do Canona dla nas ma być 1,4
    D200 | FM3a | C645

  9. #59

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Archibald Zobacz posta
    Co do 14/2,8 nic się nie zmieni?.. W sensie przyjdzie czekać do wiosny?
    W tej chwili ciężko mi dokładnie powiedzieć. Może będzie trochę wcześniej ale nic nie obiecuję.
    Pozdrawiam Karol

  10. #60

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez xMAREKx Zobacz posta
    35 1,2 do Canona dla nas ma być 1,4
    Prawdopodobnie będzie tylko jedna wersja tego szkła ze światłem 1.4
    Robienie go w dwóch wersjach poniosłoby dość znacznie koszty i wprowadzało spore zamieszanie.
    Pozdrawiam Karol

Strona 6 z 16 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •