Nie wiem czy było na forum ale wyszukiwarka nic mi nie znalazła....
http://www.swiatobrazu.pl/zdalne_liv...__proview.html
Myślę, że jest to ciekawe rozwiązanie może trochę drogie a może nie....
Szukaj
Nie wiem czy było na forum ale wyszukiwarka nic mi nie znalazła....
http://www.swiatobrazu.pl/zdalne_liv...__proview.html
Myślę, że jest to ciekawe rozwiązanie może trochę drogie a może nie....
Nikon D80, d300s, N18-135, N50 1.8, N35 1.8
no ciekawe jak najbardziej, alternatywa jakaś zawsze jest ale czy warto..to już każdy musi sam zdecydować![]()
Moim zdaniem właśnie wygodniejszy niż ten normalny, oczywiście w określonych sytuacjach, np to że działa na odległość jest dużym plusem. A to czy live view jest w ogóle potrzebny, czy nie, to jest na ten temat tyle wątków, że głowa boli. Osobiście uważam, że jeśli coś może pomóc nam w realizacji jakiegoś pomysłu to czemu z tego nie skorzystać?
Nikon D80, d300s, N18-135, N50 1.8, N35 1.8
Wydaje mi się że nie tylko do przyrody ale to już zależy tylko i wyłącznie od naszej wyobraźni, sam miałbym kilka pomysłów i szczerze się przyznam ze mi się to rozwiązanie bardzo podoba ;]
Nikon D80, d300s, N18-135, N50 1.8, N35 1.8
O ktory kiedys pytalem na forum ale nikt nic nie wiedzial
wyslalem tez zapytanie do producenta (a raczej dystrybutora na Polske) gdzie mozna to obejrzec na zywo i do tej pory nie dostalem odpowiedzi. Cena okolo 1300zl i bardzo dobra recenzja w fotovideo - to tyle co znalazlem
a ja znalazłem jeszcze inne tego typu urządzonko: ZigView
Nikon D80, d300s, N18-135, N50 1.8, N35 1.8
za 8 paczek mozna kupic jakiegos netbooka i pokablu przeciez tez jest to samo a dodatkowo jakiegos fotoszopa mozna odpalic
niby tak ale tu masz radiowo i o wiele mniejsze od netbooka
ale ja sie na razie nie skusze
Skontaktuj się z nami