Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18
  1. #1

    Domyślnie Live View w każdej lustrzance

    Nie wiem czy było na forum ale wyszukiwarka nic mi nie znalazła....

    http://www.swiatobrazu.pl/zdalne_liv...__proview.html

    Myślę, że jest to ciekawe rozwiązanie może trochę drogie a może nie....
    Nikon D80, d300s, N18-135, N50 1.8, N35 1.8

  2. #2

    Domyślnie

    no ciekawe jak najbardziej, alternatywa jakaś zawsze jest ale czy warto..to już każdy musi sam zdecydować

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez arturmsi Zobacz posta
    no ciekawe jak najbardziej, alternatywa jakaś zawsze jest ale czy warto..to już każdy musi sam zdecydować
    Porównując z ceną wizjera kątowego to ten tysiak nie taki straszny a funkcjonalność tej zabawki na pewno większa.

    pozdrawiam,
    Nikon D80, d300s, N18-135, N50 1.8, N35 1.8

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez max-foto Zobacz posta
    tylko czy live view jest aż tak bardzo potrzebny? szczególnie taki - bardzo niewygodny itp. Mi się to nie podoba niestety.
    Moim zdaniem właśnie wygodniejszy niż ten normalny, oczywiście w określonych sytuacjach, np to że działa na odległość jest dużym plusem. A to czy live view jest w ogóle potrzebny, czy nie, to jest na ten temat tyle wątków, że głowa boli. Osobiście uważam, że jeśli coś może pomóc nam w realizacji jakiegoś pomysłu to czemu z tego nie skorzystać?
    Nikon D80, d300s, N18-135, N50 1.8, N35 1.8

  5. #5

    Domyślnie

    Wydaje mi się że nie tylko do przyrody ale to już zależy tylko i wyłącznie od naszej wyobraźni, sam miałbym kilka pomysłów i szczerze się przyznam ze mi się to rozwiązanie bardzo podoba ;]
    Nikon D80, d300s, N18-135, N50 1.8, N35 1.8

  6. #6

    Domyślnie

    Jest również Phottix Hero
    D200 | FM3a | C645

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez xMAREKx Zobacz posta
    Jest również Phottix Hero
    O ktory kiedys pytalem na forum ale nikt nic nie wiedzial
    wyslalem tez zapytanie do producenta (a raczej dystrybutora na Polske) gdzie mozna to obejrzec na zywo i do tej pory nie dostalem odpowiedzi. Cena okolo 1300zl i bardzo dobra recenzja w fotovideo - to tyle co znalazlem

  8. #8

    Domyślnie

    a ja znalazłem jeszcze inne tego typu urządzonko: ZigView
    Nikon D80, d300s, N18-135, N50 1.8, N35 1.8

  9. #9
    conik
    Gość

    Domyślnie

    za 8 paczek mozna kupic jakiegos netbooka i pokablu przeciez tez jest to samo a dodatkowo jakiegos fotoszopa mozna odpalic

  10. #10

    Domyślnie

    niby tak ale tu masz radiowo i o wiele mniejsze od netbooka
    ale ja sie na razie nie skusze

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •