Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: Zabawy studyjne

  1. #11

    Domyślnie

    na 7 za pupą modelki to jakiś ukryty smok się czai do skoku, że mu tylko ucho widać))
    D300s, F4s + N 80-200/f 2.8 D ED, N 35-70/f 2.8 D, N 50/f 1.8 D, T17-50/f 2.8, SB900

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez katasha44 Zobacz posta
    na 7 za pupą modelki to jakiś ukryty smok się czai do skoku, że mu tylko ucho widać))
    Hahaha, faktycznie, jakoś mi to umknęło
    Pozdrawiam, Kuba

  3. #13
    swiatlo
    Gość

    Domyślnie

    Jak na drugi raz w studio, to powinieneś już dać coś lepszego niż światło z przodu wprost na twarz. Powinieneś już użyć jakiegoś ciekawszego oświetlenia - boczne + tylne + ekran plus inne bajery. To gdzie poszła nauka z tego pierwszego razu?

    P.S. O, ominąłem kolejne wpisy. Widzę jednak że 5,7 i 8 już są bardzo ciekawe. Wycofuję się więc z powyższego!

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •