na 7 za pupą modelki to jakiś ukryty smok się czai do skoku, że mu tylko ucho widać))
Szukaj
na 7 za pupą modelki to jakiś ukryty smok się czai do skoku, że mu tylko ucho widać))
D300s, F4s + N 80-200/f 2.8 D ED, N 35-70/f 2.8 D, N 50/f 1.8 D, T17-50/f 2.8, SB900
Jak na drugi raz w studio, to powinieneś już dać coś lepszego niż światło z przodu wprost na twarz. Powinieneś już użyć jakiegoś ciekawszego oświetlenia - boczne + tylne + ekran plus inne bajery. To gdzie poszła nauka z tego pierwszego razu?
P.S. O, ominąłem kolejne wpisy. Widzę jednak że 5,7 i 8 już są bardzo ciekawe. Wycofuję się więc z powyższego!![]()
Skontaktuj się z nami