Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marszull Zobacz posta
    a kieszen na lapka moze sie przydac nie tylko na komputer
    Dokładnie. Zawsze warto dopłacić i wziąć wersję z komorą na lapka.
    The name of the game is to fill the frame.

  2. #12
    Gaduła Awatar Art Erie
    Dołączył
    03 2008
    Miasto
    Prochowice/The Dark Side Of The Moon
    Posty
    4 182

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zakwas Zobacz posta
    Wymienię Ci producentów plecaków i toreb: Lowepro, Tamrac, Tenba, Thinktank, Kata. Co do ceny dobrego plecaka - zastanów się jaka jest cena sprzętu, który tam załadujesz, i , czy warto go dobrze chronić.
    Cytat Zamieszczone przez Art Erie Zobacz posta
    [...]Jak widać cena nie jest tu czynnikiem decydującym,[...](
    Wśród producentów plecaków i toreb nie wymieniłeś JPA, o ile dobrze zrozumiałem
    Nie trzeba mnie przekonywać do do jakości Chyba zdecyduję się na Vertex 200 AW, tylko nie wiem co to za sklep i dlaczego cena mocno odbiega od innych ofert?
    D800; D300; 3xSB800; N70-200/2,8VR; T24-70/2,8VC; N50/1,4 itd

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Art Erie Zobacz posta
    Wśród producentów plecaków i toreb nie wymieniłeś JPA, o ile dobrze zrozumiałem
    Jak Ty mnie dobrze rozumiesz, hehehe


    Cytat Zamieszczone przez Art Erie Zobacz posta
    Nie trzeba mnie przekonywać do do jakości Chyba zdecyduję się na Vertex 200 AW, tylko nie wiem co to za sklep i dlaczego cena mocno odbiega od innych ofert?
    Jak pisałem wcześniej, rozważ też Tamrac Expedition 6X lub 7X.
    Jeśli chodzi o sklep, za dużo Ci nie pomogę, poszukaj na ceneo.
    The name of the game is to fill the frame.

  4. #14
    Gaduła Awatar Art Erie
    Dołączył
    03 2008
    Miasto
    Prochowice/The Dark Side Of The Moon
    Posty
    4 182

    Domyślnie

    Chyba jednak zostanę przy Lowepro Vertex 200 AW, Tamrac jakoś mnie nie przekonuje z tego co widzę na zdjęciach
    D800; D300; 3xSB800; N70-200/2,8VR; T24-70/2,8VC; N50/1,4 itd

  5. #15

    Domyślnie

    Mam pytanie do uzytkowników plecaków tego typu plecak- nie chodzi o marke tylko ogólnie o typ plecaka. Jak to jest ze sprzetem w nim noszonym. Wiem, że aby go wyjac trzeba zdjac plecak i połozyc na płasko, ale mam watpliwosci czy przy noszeniu na plecach nic w nim sie nie przemieszcza w zakresie swojej przegródki, powodujac odczuwanie tego na plecach?? powiedzmy wkładam obiektyw 50 mm i czy on nie lata w kierunku prostopadłym do plec??
    D200+MB-D200;N 35 1.8; N 18-105VR; Helios 44M/2; SB-700; Velbon DF-60

  6. #16
    Gaduła Awatar Art Erie
    Dołączył
    03 2008
    Miasto
    Prochowice/The Dark Side Of The Moon
    Posty
    4 182

    Domyślnie

    Bardzo podoba mi się KATA T-216, ale to chyba kolejny zakup
    D800; D300; 3xSB800; N70-200/2,8VR; T24-70/2,8VC; N50/1,4 itd

  7. #17
    Gaduła Awatar Art Erie
    Dołączył
    03 2008
    Miasto
    Prochowice/The Dark Side Of The Moon
    Posty
    4 182

    Domyślnie

    A'propos jka głębokość ma KATA T-216, zmieści się 70-200 ?
    D800; D300; 3xSB800; N70-200/2,8VR; T24-70/2,8VC; N50/1,4 itd

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •