Szukaj
D800; D300; 3xSB800; N70-200/2,8VR; T24-70/2,8VC; N50/1,4 itd
Chyba jednak zostanę przy Lowepro Vertex 200 AW, Tamrac jakoś mnie nie przekonuje z tego co widzę na zdjęciach![]()
D800; D300; 3xSB800; N70-200/2,8VR; T24-70/2,8VC; N50/1,4 itd
Mam pytanie do uzytkowników plecaków tego typu plecak- nie chodzi o marke tylko ogólnie o typ plecaka. Jak to jest ze sprzetem w nim noszonym. Wiem, że aby go wyjac trzeba zdjac plecak i połozyc na płasko, ale mam watpliwosci czy przy noszeniu na plecach nic w nim sie nie przemieszcza w zakresie swojej przegródki, powodujac odczuwanie tego na plecach?? powiedzmy wkładam obiektyw 50 mm i czy on nie lata w kierunku prostopadłym do plec??
D200+MB-D200;N 35 1.8; N 18-105VR; Helios 44M/2; SB-700; Velbon DF-60
Bardzo podoba mi się KATA T-216, ale to chyba kolejny zakup![]()
D800; D300; 3xSB800; N70-200/2,8VR; T24-70/2,8VC; N50/1,4 itd
A'propos jka głębokość ma KATA T-216, zmieści się 70-200 ?
D800; D300; 3xSB800; N70-200/2,8VR; T24-70/2,8VC; N50/1,4 itd
Skontaktuj się z nami