Poczytałem troszke forum ale ostatecznej informacji takiej łopatologicznej nie dostałem. Otóz ostatnio zdażyło mi się robić fotki na imprezie rodzinnej. światło zastane żarówki, zdjęcia z lampą błyskową wychodzą żółtawe. Światło zastane żarówki energooszczędne, twarze czerwone. Robie jpeg-i. Wiem że powiecie robić NEF-y i potem korygować, ale nie chce mi się tyle siedzieć przed kompem, a jednym stylem nie da się przerobić wszystkich fotek na raz, bo nie wszystkie wyjdą dobrze w PS. Jak sobie radzicie podczas robienia zdjęć. Jakieś ustawienia WB w body, czy też wstępne optymilizacja fotek w body. Oczywiście mam na myśli wykorzystanie światła zastanego żarowego(także żarówki energooszczędne) i lampa błyskowa.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami