Dziękuję za komentarze.
Niewątpliwie dla miłośników fotograficznego przedstawiania rzeczywistościto nie do zniesienia, ale chciałem coś tutaj pomachrować
, bo generalnie Puszcza jest dość monotonna...
Wdrapałem się, ale nie na drzewo (za niskie) tylko na dostrzegalnię ppoż. (czyli wieżę przeciwpożarową)![]()
Magenty jak na lekarstwo... tylko zastana![]()
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami