Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: Puszcza

  1. #11

    Domyślnie

    Dziękuję za komentarze.
    Niewątpliwie dla miłośników fotograficznego przedstawiania rzeczywistości to nie do zniesienia, ale chciałem coś tutaj pomachrować , bo generalnie Puszcza jest dość monotonna...


    Cytat Zamieszczone przez markB Zobacz posta
    Ja też za dwójką. Robisz to z helikoptera, motolotni czy też wdrapujesz się na wysokie drzewo?
    Wdrapałem się, ale nie na drzewo (za niskie) tylko na dostrzegalnię ppoż. (czyli wieżę przeciwpożarową)

    Cytat Zamieszczone przez borregaard Zobacz posta
    Glow z magentą....dla mnie zbyt wiele...
    Magenty jak na lekarstwo... tylko zastana

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jerezano Zobacz posta

    Wdrapałem się, ale nie na drzewo (za niskie) tylko na dostrzegalnię ppoż. (czyli wieżę przeciwpożarową)
    a masz może zdjęcie tej wieży ?

    Co do zdjęć tu pokazanych to bardzo mi się podobają a najbardziej 2.
    Ciekawa obróbka i pomysł na nią.

  3. #13

    Domyślnie

    2 kadrowo najlepsza. Czy przypadkiem nie korzystałeś z filtrów NIK (duplex)?
    How do I do that? I f***ing try. - Gary Vaynerchuk
    !BLOG

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sea21 Zobacz posta
    2 kadrowo najlepsza. Czy przypadkiem nie korzystałeś z filtrów NIK (duplex)?
    Tak, ale akurat nie z duplexa, tylko z 2-3 innych NIK-ów, modyfikowanych w zależności od potrzeby + standartowe z NX-a. Teraz już nie pamiętam... a może z lekkim kryciem też duplex... no, nie pamiętam. Ale chyba nie.

    Cytat Zamieszczone przez djjaca Zobacz posta
    a masz może zdjęcie tej wieży ?
    Nie, ale to taka sama, jak na Dziewiczej Górze koło Czerwonaka - taki betonowy penis z galeryjką
    Ostatnio edytowane przez jerezano ; 04-11-2009 o 09:12

  5. #15

    Domyślnie

    Lubię taką rozmytą, puchatą obróbkę. Może na Twoich zdjęciach jest ciut za mocna,
    ale podoba się. Zwłaszcza dwójka

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •