http://allegro.pl/item800254260_old_...tkujacych.html
"Aparat w nienagannym stanie technicznym i wizualnym."
no tak tylko obiektyw się nie zamyka :/
Szukaj
http://allegro.pl/item800254260_old_...tkujacych.html
"Aparat w nienagannym stanie technicznym i wizualnym."
no tak tylko obiektyw się nie zamyka :/
Aparat w plecaku
Pozdrawiam Michał N.
Auto w idealnym stanie odpala i jeździ . http://allegro.pl/item796438615_jeep...ok_okazja.html
http://www.allegro.pl/item794235243_...r_od_reki.html całkiem niedrogo
Nikon D80 + D40x S17-70 N18-55 N35 N55-200 S70-300 SB600 Lowerpro Flipside 400AW
Grunt to dobra reklama: http://www.allegro.pl/item799607470_radio.html
Cytat z aukcji D300
"Znalazłem w komputerze zrobionych nim 4600 zdjęć ale zrobiłem trochę więcej kłapnięć bo często robie HDR. Więc śmiało można powiedzieć ze mało używany przez jedenaście miesięcy i przez amatora a nie klepacza !!!
Jest niezawodny!!!
Uwaga!!! Nie miałem pojęcia jak się poprawnie sprawdza przebieg (miałem wcześniej Canona 20d) w Nikonie, dopiero jeden z allegrowiczów pokazał mi sposób odczytu tej informacji...okazało się, że aparat ma 81 tyś klapnięć. Bardzo przepraszam za wprowadzenie Was w błąd."
hehhehe to tylko 20x więcejdobrze, że się wyjaśniło http://allegro.pl/item798141383_niko...a_bateria.html
nie weim czy było
http://www.allegro.pl/item729523069_...u_sprawdz.html
Nikon http://greg77.com/
pech...
akurat tym razem, jakoś wyjątkowo nie sprawdziłem ostatnich 40 stron![]()
Skontaktuj się z nami