szukam biurka a znalazłem takie coś:
http://www.allegro.pl/item796841547_...trwania_w.html
Szukaj
szukam biurka a znalazłem takie coś:
http://www.allegro.pl/item796841547_...trwania_w.html
SPAM nadal rządzi! Do spółki z Homerem… i Skiperem
To, że to książka to wiadomo
Bardziej dowalił mi jej tytuł i treść:
Rozdział 1. Jełop w pracy, czyli jak to działa i dlaczego dzieje się aż tak często? (13)
Rozdział 2. Wyrządzane szkody i ponoszone straty, czyli dlaczego w każdym miejscu pracy musicie mieć się na baczności (33)
Rozdział 3. Jak wprowadzić w życie, egzekwować i utrzymać w mocy zasadę unikania jełopów (59)
Rozdział 4. Jak powstrzymać drzemiącego w Tobie samym drania od ujawniania się (101)
Rozdział 5. Dranie u władzy: jak przetrwać wśród okropnych ludzi i w okropnych miejscach pracy (131)
Rozdział 6. Zalety jełopów (157)
Rozdział 7. Reguła unikania jełopów jako sposób na życie (179)
Gdyby sprzedawali ją na rozdziały to już słałbym kasę za nr. 7![]()
SPAM nadal rządzi! Do spółki z Homerem… i Skiperem
http://allegro.pl/item810730756_t100...oom_flesz.html produkt pierwsza klasa![]()
heh... niech mi ktos wytłumaczy dlaczego w takim badziewiu potrafia zrobić dualSim a Nokia czy SE nie robi...
Nikon D80 + N18-70DX+ S70-300 DG APO + Carena TZ-250
Bo do badziewia upchać można wszystko, nie martwiąc się czy to będzie działać na dłuższą metę czy nie...
A ponadto Nokii się już nie chce! Bo kto bogatemu zabroni??
Dodam tylko, że ta marka z linka pracuje podobno nad modelem telefonu z kosiarką do trawy i zbędnego owłosienia, z opcją cięcia w serduszko, z jednoczesnym farbowaniem na różowo!
Ostatnio edytowane przez frostic ; 09-11-2009 o 20:22
SPAM nadal rządzi! Do spółki z Homerem… i Skiperem
http://www.allegro.pl/item812126898_...2_8_4d_if.html
Podżipalo ich?
Jesli sprzedadzą za tę cenę to wypada tylko pogratulować upolowania jelenia![]()
pozdrawiam, Wojtek
najważniejsze to dobry opis
najpierw ta licytacja - zobaczcie kto sprzedaje i jaki piękny opis
http://www.allegro.pl/item804751259_..._body_bcm.html
a teraz zobaczcie kto kupił w następnej aukcji i znów będzie chyba piękny opis
http://www.allegro.pl/item806722965_...m_od_1_zl.html
puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności
Skontaktuj się z nami