Close

Strona 43 z 109 PierwszyPierwszy ... 3341424344455393 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 421 do 430 z 1084

Wątek: Perly Allegro

  1. #421
    Tata Homera Awatar frostic
    Dołączył
    11 2007
    Miasto
    Bażanorzów Górnośląski ;)
    Posty
    526

    Domyślnie

    szukam biurka a znalazłem takie coś:

    http://www.allegro.pl/item796841547_...trwania_w.html
    SPAM nadal rządzi! Do spółki z Homerem… i Skiperem

  2. #422

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez frostic Zobacz posta
    szukam biurka a znalazłem takie coś:

    http://www.allegro.pl/item796841547_...trwania_w.html
    No ale to jest książka :P o to chodzi?: )

  3. #423
    Tata Homera Awatar frostic
    Dołączył
    11 2007
    Miasto
    Bażanorzów Górnośląski ;)
    Posty
    526

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez popkas Zobacz posta
    No ale to jest książka :P o to chodzi?: )
    To, że to książka to wiadomo
    Bardziej dowalił mi jej tytuł i treść:

    Rozdział 1. Jełop w pracy, czyli jak to działa i dlaczego dzieje się aż tak często? (13)
    Rozdział 2. Wyrządzane szkody i ponoszone straty, czyli dlaczego w każdym miejscu pracy musicie mieć się na baczności (33)
    Rozdział 3. Jak wprowadzić w życie, egzekwować i utrzymać w mocy zasadę unikania jełopów (59)
    Rozdział 4. Jak powstrzymać drzemiącego w Tobie samym drania od ujawniania się (101)
    Rozdział 5. Dranie u władzy: jak przetrwać wśród okropnych ludzi i w okropnych miejscach pracy (131)
    Rozdział 6. Zalety jełopów (157)
    Rozdział 7. Reguła unikania jełopów jako sposób na życie (179)

    Gdyby sprzedawali ją na rozdziały to już słałbym kasę za nr. 7
    SPAM nadal rządzi! Do spółki z Homerem… i Skiperem

  4. #424

  5. #425

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kyo Zobacz posta
    Niezłe komentarze ma ten "chińczyk"

  6. #426

    Domyślnie

    heh... niech mi ktos wytłumaczy dlaczego w takim badziewiu potrafia zrobić dualSim a Nokia czy SE nie robi...
    Nikon D80 + N18-70DX+ S70-300 DG APO + Carena TZ-250

  7. #427
    Tata Homera Awatar frostic
    Dołączył
    11 2007
    Miasto
    Bażanorzów Górnośląski ;)
    Posty
    526

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez b707 Zobacz posta
    heh... niech mi ktos wytłumaczy dlaczego w takim badziewiu potrafia zrobić dualSim a Nokia czy SE nie robi...
    Bo do badziewia upchać można wszystko, nie martwiąc się czy to będzie działać na dłuższą metę czy nie...
    A ponadto Nokii się już nie chce! Bo kto bogatemu zabroni??

    Dodam tylko, że ta marka z linka pracuje podobno nad modelem telefonu z kosiarką do trawy i zbędnego owłosienia, z opcją cięcia w serduszko, z jednoczesnym farbowaniem na różowo!
    Ostatnio edytowane przez frostic ; 09-11-2009 o 20:22
    SPAM nadal rządzi! Do spółki z Homerem… i Skiperem

  8. #428

    Domyślnie

    http://www.allegro.pl/item812126898_...2_8_4d_if.html
    Podżipalo ich?
    Jesli sprzedadzą za tę cenę to wypada tylko pogratulować upolowania jelenia
    pozdrawiam, Wojtek

  9. #429

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez woytec60 Zobacz posta
    http://www.allegro.pl/item812126898_...2_8_4d_if.html
    Podżipalo ich?
    Jesli sprzedadzą za tę cenę to wypada tylko pogratulować upolowania jelenia
    Ceneo podaje ceny od 2550 do 4999. Czyli wstrzelili się w środek zakresu.

  10. #430

    Domyślnie jak się żyje na allegro

    najważniejsze to dobry opis
    najpierw ta licytacja - zobaczcie kto sprzedaje i jaki piękny opis
    http://www.allegro.pl/item804751259_..._body_bcm.html

    a teraz zobaczcie kto kupił w następnej aukcji i znów będzie chyba piękny opis
    http://www.allegro.pl/item806722965_...m_od_1_zl.html
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

Strona 43 z 109 PierwszyPierwszy ... 3341424344455393 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •