Close

Strona 7 z 120 PierwszyPierwszy ... 567891757107 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 1198

Wątek: 70-300 VR MTF

  1. #61

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Machnac Zobacz posta
    Dziś dostałem cynka że ma się pojawić ok 15 listopada, tylko z dostępnością w sklepach moze być problem
    12.11 wybory, wiec poczekamy do grudnia
    www.paintingpictures.onwlog.com

    D70s Nikkor 10.5mm|50mm|18-70mm SB 26|800

  2. #62

    Domyślnie

    Mam takie pytanie zwiazane z tym szklem!

    mianowicie rozbierznosc w "zeznaniach"!!!

    Nikkor AF-S VR 70-300 mm f/4,5-5,6G IF-ED => dokladna nazwa skopiowana z "imfoto" na "e-oko" podaja taka sama!

    dokladnie chodzi mi o czesc nazwy IF !!!! niby ma to oznaczac ze obiektyw ma wewnetrzne ogniskowanie i nie zmienia sie jego dlugosc!!!


    "Konstrukcja z ogniskowaniem wewnętrznym zapewnia stałą długość obiektywu i eliminuje obracanie przedniego elementu obiektywu, dzięki czemu ułatwia stosowanie kołowych filtrów polaryzacyjnych."


    Natomiast screen z testu pokazuje co innego!


    A strona NIKONA nie podaje informacji o IF!!!
    Czyli nazwe z "imfoto" mam odbierac hipotetycznie i zaufac testom i stronie nikona?????

  3. #63

  4. #64

    Domyślnie

    Bejo, jakbyś nie miał tego obiektywu to KIT 18-70 (tez IF) też się wysuwa
    szkoda, że to już nie to samo forum...

  5. #65

    Domyślnie

    Erie, popsułeś mi moją sfinksią zagadkę

  6. #66

    Domyślnie

    przepraszam - wymoderuj moje posty zatem
    szkoda, że to już nie to samo forum...

  7. #67

    Domyślnie

    Bejo a zoomowac jak bedziesz? ostrość ustawia wewnętrznie ale zoomuje zewnętrznie <- ale brzmi

    wg załączonego obrazka cena około 1,8k, ciekawe co wymyslą u nas
    Ostatnio edytowane przez maciey75 ; 07-11-2006 o 12:18
    D300 | N35 1.8 | N17-55

  8. #68

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez maciey75 Zobacz posta
    Bejowg załączonego obrazka cena około 1,8k, ciekawe co wymyslą u nas
    mam nadzieję, że podobnie - ale jak znam życie to pewnie z min. 20% więcej
    szkoda, że to już nie to samo forum...

  9. #69

    Domyślnie

    Takie z was "CFANIAKI" ????

    "Konstrukcja z ogniskowaniem wewnętrznym zapewnia stałą długość obiektywu..."

    HA... i tu was mam! prosze mi szybko wytlumaczyc!!!!

    dobra wszystko to co powiedzieliscie sie zgadzam dlatego specjalnie o to zapytalem!!! bo w takim razie jak sie maja do siebie te 2 jakze ROZNE informacje!!!
    Ostatnio edytowane przez Bejo ; 07-11-2006 o 17:43

  10. #70

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Bejo Zobacz posta
    "Konstrukcja z ogniskowaniem wewnętrznym zapewnia stałą długość obiektywu..."
    To bardzo proste - powyższa informacja tyczy się faktu, że ostrzenie nie zmienia długości i to się oczywiście zgadza. Ale nie dotyczy to zmiany długości ogniskowej w obiektywie zoom. Poprawnie powinno się napisać:
    "Konstrukcja z ogniskowaniem wewnętrznym zapewnia stałą długość obiektywu podczas zmiany ostrości"
    lub
    "Konstrukcja z ogniskowaniem wewnętrznym zapewnia stałą długość obiektywu stałoogniskowego"

Strona 7 z 120 PierwszyPierwszy ... 567891757107 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •