... z Rewala
Zapraszam![]()
Szukaj
... z Rewala
Zapraszam![]()
Nie jestem pewien, czy ten kadr pasuje mi do kwadratu. Cos w nim z pewnoscia jest.
Fotka bardzo mi sie podoba![]()
GUINNESSts ma racje co do kwadratu jak i reszty.....
Nikon http://greg77.com/
mz zdaniem bdb - a kolorki miodek![]()
swietne ale w poziom![]()
Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.
Poziom jest tu http://1x.com/photos/landscape/26675/
kwadrat mi się podoba , ale jednak podlinkowany poziom lepiej się prezentuje....kolorystycznie bajka![]()
D610 | N 16-35 VR | N 85/1.8D | T 90/2.8 Di | T 70-300 VC || D70s | N 18-70/3.5-4.5
Nikon http://greg77.com/
Skontaktuj się z nami