Ladne widoczki, tylko mam wrazenie, ze wydobywajac szczegoly z cieni, nadmiernie zmiekczyles przy okazji swiatlo.
Szukaj
Ladne widoczki, tylko mam wrazenie, ze wydobywajac szczegoly z cieni, nadmiernie zmiekczyles przy okazji swiatlo.
seek & destroy
Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...
Con otro aire... | de noventa | FM2N | Yashica 35 GX | http://malasana.blogspot.com
Bardzo mnie się podobają i same widoczki i dobrze zrobione foty
Bardzo ciekawe kadry i kolorki nie codzienne, czyli ładnebardzo mnie się to podoba.
Pozdro. Wojtek
No właśnie te cienie jakieś dziwne są.
red light, dark room...
Bardzo fajne, klimat swietny.
Con otro aire... | de noventa | FM2N | Yashica 35 GX | http://malasana.blogspot.com
Wyśmienite kadry i ładnie pokazane.
Pozdrawiam Marcin Bąk
FUDŻI
Jedynka bardziej przypadła mi do gustu.
Piękne widoki.
Pozdrawiam
Nikon D3 D300s D500 + dużo chęci i mało czasu.
Pozdrawiam Marek
Grupa FOTOKUJAWY
www.frontera.com.pl
Śliczne zdjęcia, piękne kolory... ciężko wzrok oderwać
Pozdrawiam.
Surfingujące buty.
Skontaktuj się z nami