Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Mazurek..

  1. #1

    Smile Mazurek..

    Obrobiłem sobie mazurka...
    Jak wyszło..?

    Pozdrawiam
    Andrzej.

  2. #2

    Domyślnie

    No Andrzeju, piękny portrecik
    Jakim ty obiektywem je tak łapiesz z bliska
    Pozdrawiam Krzysztof M.
    Mam co mam i jest mi z tym dobrze ....

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mjr Zobacz posta
    No Andrzeju, piękny portrecik
    Jakim ty obiektywem je tak łapiesz z bliska
    Tzw."obiektywem rozsądnego kompromisu z konieczności"..........czyli 70-300 VR.
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  4. #4

    Domyślnie

    Od czego innego mógłby zacząć borregaard powrót na łono przyrody jak nie od pięknego mazurka lub wróbla.
    Pozdrawiam Zbyszek
    D90, D700 + MB-D10 / Sigma 10-20, 24-70 HSM, 150-500. SB-900
    Sony HDR SR 11

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zbysior Zobacz posta
    Od czego innego mógłby zacząć borregaard powrót na łono przyrody jak nie od pięknego mazurka lub wróbla.
    Nadchodzi dobra pora roku dla lenia czyli mnie ofc...Zaczynają przyłazić do ogrodu,nie trzeba ich ganiać,a tylko wystarczy posiedzieć i poczekać.Zapas "zanęty" też czeka....
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  6. #6

    Domyślnie

    Szaro-bury bohater, szaro na dworze - a tu proszę: taki piękny portret

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez borregaard Zobacz posta
    Nadchodzi dobra pora roku dla lenia czyli mnie ofc...Zaczynają przyłazić do ogrodu,nie trzeba ich ganiać,a tylko wystarczy posiedzieć i poczekać.Zapas "zanęty" też czeka....
    Właśnie jestem w trakcie oglądania domów ze szczególnym uwzględnieniem ogródka, więc nie długo mogę dołączyć do grona leniuszków. Teraz siedzę w domu i szlag mnie trafia na pogodę, przyzwyczaiłem się, że przynajmniej raz w tygodniu wyruszam na łowy.
    Pozdrawiam Zbyszek
    D90, D700 + MB-D10 / Sigma 10-20, 24-70 HSM, 150-500. SB-900
    Sony HDR SR 11

  8. #8

    Domyślnie

    no chłopie nareszcie i to w dobrym stylu ile mozna czekać, ostatnio myslałem sobie tak - koło Andzreja budują lotnisko ? ale po co przecież tam i autobusem trudno dojechać ale chyba budują i sprowadzili sokoły które mordują te biedne mazurki, wróbelki i chłop nic nie pokazuje bo nie ma gdzie focić
    Jednak widzę ze nieraz jakiś się przemknie dobrze ze uwieczniasz bo jak gatunek wymrze to chociaż foty zostaną
    i nawet udało Ci się zrobić to w bdb pastelkach ze slicznym tłem - no ja czekam na więcej (a te sokoły przepłosz, wnuczka na nie napuść on je załatwi ma charakter po dziadku )
    Ostatnio edytowane przez harb ; 15-10-2009 o 13:24

  9. #9

    Domyślnie

    brawo, nic dodać nic ująć
    Czas jest ludożercą, więc staram się nie mieć go za dużo.

  10. #10

    Domyślnie

    Bardzo ładny partyzant , kolorki piękne Panie kolego

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •