Szukaj
No Andrzeju, piękny portrecik
Jakim ty obiektywem je tak łapiesz z bliska![]()
Pozdrawiam Krzysztof M.
Mam co mam i jest mi z tym dobrze ....
Od czego innego mógłby zacząć borregaard powrót na łono przyrody jak nie od pięknego mazurka lub wróbla.
Pozdrawiam Zbyszek
D90, D700 + MB-D10 / Sigma 10-20, 24-70 HSM, 150-500. SB-900
Sony HDR SR 11
Szaro-bury bohater, szaro na dworze - a tu proszę: taki piękny portret![]()
Pozdrawiam Zbyszek
D90, D700 + MB-D10 / Sigma 10-20, 24-70 HSM, 150-500. SB-900
Sony HDR SR 11
no chłopie nareszcie i to w dobrym stylu ile mozna czekać, ostatnio myslałem sobie tak - koło Andzreja budują lotnisko ? ale po co przecież tam i autobusem trudno dojechaćale chyba budują i sprowadzili sokoły które mordują te biedne mazurki, wróbelki i chłop nic nie pokazuje bo nie ma gdzie focić
Jednak widzę ze nieraz jakiś się przemknie dobrze ze uwieczniasz bo jak gatunek wymrze to chociaż foty zostaną
i nawet udało Ci się zrobić to w bdb pastelkach ze slicznym tłem - no ja czekam na więcej (a te sokoły przepłosz, wnuczka na nie napuść on je załatwi ma charakter po dziadku )![]()
Ostatnio edytowane przez harb ; 15-10-2009 o 13:24
brawo, nic dodać nic ująć![]()
Czas jest ludożercą, więc staram się nie mieć go za dużo.
Bardzo ładny partyzant, kolorki piękne Panie kolego
![]()
Skontaktuj się z nami