Close

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 32

Wątek: Nadchodzi zima

  1. #11
    kulten
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jendryn Zobacz posta
    ...pamietam że chyba czepiałem sie o te paprochy w wodzie. Teraz wogóle mi nic nie przeszkadza
    To dobrze bo ciężko by było wszystkie wystemplować hehe .

  2. #12
    Jędrzej Gadziński Awatar jendryn
    Dołączył
    05 2008
    Miasto
    Frankfurt am Main
    Posty
    1 535

    Domyślnie

    heh , nie tak cieżko NOISE NINJA wszystkie parametry na maxa i lecisz z koksem
    D700 16,17-35,35

  3. #13
    kulten
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jendryn Zobacz posta
    heh , nie tak cieżko NOISE NINJA wszystkie parametry na maxa i lecisz z koksem
    hehe dobre.

  4. #14

    Domyślnie

    To taki typowy Kultenizm.

    Podoba mi sie detal na lodzie.

    Co tu więcej pisać ......

  5. #15

    Domyślnie

    Bez tego żółwia też było by nieźle .
    Mi najbardziej podoba się wydobycie szczegółów w tafli.
    Pozdrawiam Marcin
    Galeria

  6. #16

    Domyślnie

    As always amazing stuff...
    Can't get enough of these. Fantastic work - well done!


    O czymś zapomniałem.../ W przypadku niedosytu z powodu niedostatecznych wyrazów uznania pozostaję do dyspozycji na PM...
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  7. #17

    Domyślnie

    Ładnie i w Twoim stylu podział 2:1 nawet mnie się podoba.
    Pozdro. Wojtek

  8. #18

    Domyślnie

    Nudno, bo ciągle tak samo ..., 5.

  9. #19

    Domyślnie

    Jest przestrzen, jest fajnie. I kamien nie jest za duzy, ale to juz sam wiesz.
    seek & destroy
    Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...

  10. #20

    Domyślnie

    Kolejny raz świetne zdjęcie.

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •