Szukaj
heh , nie tak cieżko NOISE NINJA wszystkie parametry na maxa i lecisz z koksem![]()
D700 16,17-35,35
To taki typowy Kultenizm.
Podoba mi sie detal na lodzie.
Co tu więcej pisać ......
Bez tego żółwia też było by nieźle.
Mi najbardziej podoba się wydobycie szczegółów w tafli.
As always amazing stuff...
Can't get enough of these. Fantastic work - well done!
O czymś zapomniałem.../ W przypadku niedosytu z powodu niedostatecznych wyrazów uznania pozostaję do dyspozycji na PM...![]()
Pozdrawiam
Andrzej.
Ładnie i w Twoim stylupodział 2:1 nawet mnie się podoba.
Pozdro. Wojtek
Jest przestrzen, jest fajnie. I kamien nie jest za duzy, ale to juz sam wiesz.
seek & destroy
Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...
Skontaktuj się z nami