Witam, mam wątpliwości co do mojego D60, czy jest możliwość że obraz widziany w wizjerze jest ostry a zapisuje się minimalnie nieostry? Używam tylko obiektyfu manualnego.
Drugie pytanie, jak najlepiej ustawić dioptraż wizjera, mam wrażenie że na dwuch dolnych nastawach widze ostro nawiasy autofocusa.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami