głowice, które wymieniłeś mają tylko jedną blokadę, więc nie da się zablokować wyłącznie pionu...natomiast 488RC2 MIDI posiada taką opcję
Szukaj
głowice, które wymieniłeś mają tylko jedną blokadę, więc nie da się zablokować wyłącznie pionu...natomiast 488RC2 MIDI posiada taką opcję
Pozdrawiam Serdecznie Jacek PawłowskiF70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE
ok, dzieki za informacje. przeoczylem te wyzsze modele glowic, bo juz sam 055 napina moj budzet niemilosiernie
tylko nie rozumiem roznicy miedzy prostokatna plytka, duza plytka, a szesciokatna. czy to ma jakies istotne znaczenie dla d50/d80?
nie, chyba, że będziesz przypinał duże jasne teleobiektywy.
w małych głowicach są małe płytki.
w większych głowicach - które spełniają wymogi cięższego sprzętu stosuje sie większe płytki. Czym większa powierzchnia tym lepsze przyleganie.
pamietaj, że sa jeszcze aparaty średnioformatowe - które mają dużą powierzchnię podstawy i jest to dla nich korzystne.
Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 21-10-2006 o 15:22
Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.
sześciokątna może trochę wystawać, ale będzie ciut lepiej trzymać![]()
Pozdrawiam Serdecznie Jacek PawłowskiF70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE
mam glowice z duza plytka (808rc4) i fajna jest poreczna i nie wystaje do tego statyw 055prob super zestawik i wszystko oczywiscie z imfoto.pl naprawde polecam
Trochę wystawać ???![]()
Ostatnio edytowane przez Mamrot ; 22-10-2006 o 11:37
Camera Obscura, DX, FX, XXX
Skontaktuj się z nami