Chcę kupic ten statyw i szukałem sklepów ze statywami. Ale raz jest 055PRO a raz 055PROB. Opisy do nich sa takie same. Czy ktoś wie czym się różnią?? a może to jedno i to samo ???
Szukaj
Chcę kupic ten statyw i szukałem sklepów ze statywami. Ale raz jest 055PRO a raz 055PROB. Opisy do nich sa takie same. Czy ktoś wie czym się różnią?? a może to jedno i to samo ???
B jest czarnuchem![]()
kurczę...mieszkasz w wawce, zadzwoń do sławka (hesja)...kup u niego, pomacasz, doradzi ci...i bedziesz zadowolony![]()
Pozdrawiam Serdecznie Jacek PawłowskiF70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE
A głowicę jaką polecacie do 055PRO - bardziej uniwersalna będzie kulowa, czy trzykierunkowa?
to zależy od twoich preferencji...robisz szybką fotografię - kup kulę, robisz wyłącznie landszafty, kup 3D...
Pozdrawiam Serdecznie Jacek PawłowskiF70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE
Nie tylko landszafty, czyli wybieram kulę![]()
to bardzo indywidualne preferencje. Ja nie lubię głowic kulowych. Po prostu. Wolę kazdą płaszczyznę regulować osobno. To moze kwestia wprawy, by zablokowywać tak jak sie chce. Mnie to wkurza, albo nie miałem do czynienia z jakąs dobrą głowicą tego typu?
Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 20-10-2006 o 13:56
Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.
czyli w kulowej glowicy jak rozumiem nie moge przesunac kadru tylko w poziomie np.?
możesz
Pozdrawiam Serdecznie Jacek PawłowskiF70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE
moge, ale chyba tylko na wyczucie? bo jak odblokuje glowice to chyba moge ruszac w kazdej plaszczyznie, a nie tylko w wybranej pion/poziom? czy moge zablokowac jakos pion a np. obracac w poziomie wokol kolumny, czy cos w tym stylu? przepraszam za ignorancje, ale nigdy nie mialem kulki. ale skoro mozna, to chyba jednak 055b i 484rc2 albo 486rc2 i po sprawie.
Skontaktuj się z nami