Szukaj
ladne w dziale "przyroda"
Nikon http://greg77.com/
No właśnie zastanawiałem się czy to dobry dział...
- może ktoś władny to przeniesie? Bo ja chyba nie mogę ;(
Dwójka bardzo przyjemna, choć te kręgi obiektywowe troszkę psują czysty odbiór.
Na jedynce trzeba było troszkę kucnąći było by OK. A tak troszkę za mocno zlewają się te krzaczki z tłem
Skontaktuj się z nami