Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Przed zachodem

  1. #1

    Domyślnie Przed zachodem

    Witam

    Co o tym sądzicie?
    Wszelka krytyka mile widziana...

    1

    2

  2. #2

    Domyślnie

    ladne w dziale "przyroda"

  3. #3

    Domyślnie

    No właśnie zastanawiałem się czy to dobry dział...
    - może ktoś władny to przeniesie? Bo ja chyba nie mogę ;(

  4. #4

    Domyślnie

    Dwójka bardzo przyjemna, choć te kręgi obiektywowe troszkę psują czysty odbiór.

    Na jedynce trzeba było troszkę kucnąć i było by OK. A tak troszkę za mocno zlewają się te krzaczki z tłem

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Szuwar Zobacz posta
    Dwójka bardzo przyjemna, choć te kręgi obiektywowe troszkę psują czysty odbiór.

    Na jedynce trzeba było troszkę kucnąć i było by OK. A tak troszkę za mocno zlewają się te krzaczki z tłem
    Kurcze, a mnie właśnie te bąbelki się spodobały
    Na jedynce jakbym robił z niższej perspektywy to znowu tło by się ułożyło inaczej, ale może następnym razem coś da się zrobić

    Dzięki za wpis

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •