Cześć i czołem. Mam pewien problem z formatem dng. W końcu i ja postanowiłem przejść na RAWy a co za tym idzie w Lightroomie konwertować je na DNG. Jednak przy dośc mocnym zbliźeniu zdjęcia widoczne są... piksele! Czym moze być to spowodowane? ( w puszcze mam ustawione RAW, Large, Fine) Po obróbce i wypaleniu JPG problem znika, ale zastanawiam się, czy to normalne ze w takim formacie jak DNG widac piksele. Trochę mi to przeszkadza, kiedy chce podejrzeć aberrację na krawędziach.
bede bardzo wdzięczny za pomoc w rozwiązaniu problemu.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami