Witam
Kupiłem sobie statyw. Tani nie był, zbierałem na niego jakiś czas. Niestety mam wrażenie, ze albo ja coś źle robię albo statyw jest "szturchnięty"
O co chodzi :
Statyw jak juz mówiłem 055 natomiast głowica to następca 141 czyli HD804RC2.
Mój problem polega na tym, ze jak wypoziomuję statyw a następnie wypoziomuję zamontowaną na nim głowicę i postawię na niej poziomicę, to przy pełnym obrocie poziomica wskazuje znaczne odchyłki od poziomu. Dopiero gdy po 360 stopniach głowica wraca do pierwotnego położenia, poziomica znów wskazuje poziom.
Kupiłem ten statyw do panoram 360 i mam wrażenie, że coś jest nie tak.
Miał ktoś kiedyś juz taki problem ?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami