Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: miekki pasek

  1. #1

    Domyślnie miekki pasek

    no właśnie
    jedyną dobrą rzeczą jaką zaobserwowałem u kolegi który ma canona to miękki pasek, mój nikonowski jest twardy jak cholera i nie wygodny
    czy nikonowskie paski w sklepie są też takie miękkie?
    szukam miękkiego i przyjemnego w dotyku paska
    hehe

    coś polecicie?
    d70 + nikkor 18-135 + nikkor 18-55 chrapkę mam na 50mm

  2. #2

    Domyślnie

    poszukaj pasków firmy matin
    D300 + kilka szkiełek + lampa + statyw

  3. #3
    Zasłużony Awatar ALF
    Dołączył
    08 2004
    Miasto
    Mysłakowice Karkonosze
    Posty
    11 653

    Domyślnie

    chodzi ci pewnikiem o paski neoprenowe
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  4. #4

    Domyślnie

    ten matin jest mięciutki?

    nie wiem czy neoprenowe, nie znam się, wiem tylko że w ten canonowski spokojnie można sobie fajnie owinąć łapkę
    no i miękki jest po prostu, taki fajny, przyjemny, chodzi mi o całość bo i przy aparacie i dalej

    d70 + nikkor 18-135 + nikkor 18-55 chrapkę mam na 50mm

  5. #5

    Domyślnie

    Kup Matina neoprenowego. Uzywam takich przy D200 z ciezkimi szklami -- nie ma nic lepszego.
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  6. #6
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2005
    Miasto
    Ruda Śl/Katowice/Gliwice
    Posty
    213

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stig Zobacz posta
    Kup Matina neoprenowego. Uzywam takich przy D200 z ciezkimi szklami -- nie ma nic lepszego.
    i tu sie mylisz ;]
    lepsze jest, tylko cena..
    jak możesz wydać więcej to polecam lowepro ok 170-200pln
    blog
    Pozdrawiam,
    Al

  7. #7

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez al Zobacz posta
    i tu sie mylisz ;]
    lepsze jest, tylko cena..
    jak możesz wydać więcej to polecam lowepro ok 170-200pln
    Polowa pasków LowePro (akurat te, ktore w ofercie polskich sklepow kiedys znalazlem) jest wykonana takze z neoprenu. Placic prawie 1000% wiecej za tloczenie "LowePro"?
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  9. #9

    Domyślnie

    hehe
    nie no jeszcze az tak nie zwariowalem zeby za pasek dawac 120 monet

    ale czy
    te paski są mięciutkie?

    1. http://www.pstryk.com.pl/opis.php/2040
    2. http://www.pstryk.com.pl/opis.php/2038

    sorki za utrudnienia ale coś linka nie mogę wstawić
    d70 + nikkor 18-135 + nikkor 18-55 chrapkę mam na 50mm

  10. #10

    Domyślnie

    Kupilem dzisiaj w Pstryku taki neoprenowy.
    Troszke taki rozciagliwy jest ale wygodny, ten Nikonowski strasznie sztywny i obciera szyje.
    Do body + krotki obiektyw , bo jakby zalozyc dlugi lub body z krotkim i sabina , to sprawia wrazenie zbyt rozciagliwego ... moze to moje odczucie.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •