no właśnie
jedyną dobrą rzeczą jaką zaobserwowałem u kolegi który ma canona to miękki pasek, mój nikonowski jest twardy jak cholera i nie wygodny
czy nikonowskie paski w sklepie są też takie miękkie?
szukam miękkiego i przyjemnego w dotyku paska
hehe
coś polecicie?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami