Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: D300, padł AF

  1. #1

    Domyślnie D300, padł AF

    Witam, padł mi AF w D300. Nie działa także przednie pokrętło wybierania przysłon. Aparat sam sobie ustawia przysłony (pokazuje np czasami f65...). Czy ktoś spotkał się z takimi uszkodzeniami. Może ktoś zna cene naprawy w serwisie Nikona. Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    Sprawdzałeś z innymi obiektywami? Jeśli masz 50G, to może on padł?

  3. #3

    Domyślnie

    tak mam jescze n85 i tamiego 17-50 nie dziala z zadnym szkłem...

  4. #4

    Domyślnie

    No to pewnie serwis się kłania :/

  5. #5

    Domyślnie

    No proszę. Kolejna ofiara nowego D300s?
    24355050508080135105200...
    www.jswierad.pl

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez messer Zobacz posta
    No proszę. Kolejna ofiara nowego D300s?
    Będzie ich więcej . Japończycy uruchomili tajny sygnał i D300 padają!

  7. #7

    Domyślnie

    Raczej zostane przy starym modelu. Sprzęt uszkodzony idzie pod młotek, jak ktoś ma czas na czekanie, aż serwis naprawi aparat. Ja nie mam czasu, porzebuje aparatu na najblizsza sobote.

  8. #8

    Domyślnie

    ułe, nieźle - podobne problemy miałem z S5 Pro - serwis wymienił wsio za 700 zł :/ ale co poradzic w miare szybko sie uwinęli akurat

  9. #9

    Domyślnie

    ok dzieki za info...liczyłem się z kosztem 1000pln, jak nie sprzedam go do końca tyg, to bardzo prawdopodobne jest ze pucha poleci do Berlina

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marcin_K Zobacz posta
    ok dzieki za info...liczyłem się z kosztem 1000pln, jak nie sprzedam go do końca tyg, to bardzo prawdopodobne jest ze pucha poleci do Berlina
    sugeruje niesmialo uk - fixation w berlinie bedzie dluzej... cenowo to samo

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •