Witam, padł mi AF w D300. Nie działa także przednie pokrętło wybierania przysłon. Aparat sam sobie ustawia przysłony (pokazuje np czasami f65...). Czy ktoś spotkał się z takimi uszkodzeniami. Może ktoś zna cene naprawy w serwisie Nikona. Pozdrawiam
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami