Szukaj
Mnie to jakoś przekonać nie może. Już parę razy ładnie wypoziomowałem sobie aparat do poziomu morza i cyk robię panoramę. Jedno zdjęcie elegancko, drugie krzywo, trzecie sakramencko krzyweTeraz ustawiam STATYW poziomo, a aparat wg uznania. Niekoniecznie musi być super wypoziomowany żeby mi panorama wyszła...
Czymtasem... pozdrawiam bombelkowo
Skontaktuj się z nami