Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: Upgrade statywu

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez BOSS Zobacz posta
    A ja zaszalałem i sprawiłem sobie coś takiego: http://www.allegro.pl/item694832750_..._d60_d40x.html
    O to mi cały czas chodziło, to jest to

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wilk325 Zobacz posta
    O to mi cały czas chodziło, to jest to
    Właśnie, takie małe a cieszy

  3. #13

    Domyślnie

    Mnie to jakoś przekonać nie może. Już parę razy ładnie wypoziomowałem sobie aparat do poziomu morza i cyk robię panoramę. Jedno zdjęcie elegancko, drugie krzywo, trzecie sakramencko krzywe Teraz ustawiam STATYW poziomo, a aparat wg uznania. Niekoniecznie musi być super wypoziomowany żeby mi panorama wyszła...
    Czymtasem... pozdrawiam bombelkowo

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •