Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Lower Lake B&W

  1. #1

    Domyślnie Lower Lake B&W

    Postanowilem pokazac jeszcze jedno ujecie mojego poprzedniego postu. Tym razem w takiej rowniez przekombinowanej formie lecz w BW.
    Mam nadzieje, ze tym razem nie przegiolem zbytnio

    1.

  2. #2

    Domyślnie

    jak dla mnie troche za wąsko i nie wiem czy nie ma przepałów

  3. #3

    Domyślnie

    Przepały to nie zbrodnia...

    Mnie tu martwi co innego. Dla mnie ostatni plan jest nieczytelny
    Czymtasem... pozdrawiam bombelkowo

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Al Koholik Zobacz posta
    Przepały to nie zbrodnia...

    Mnie tu martwi co innego. Dla mnie ostatni plan jest nieczytelny
    No wlasnie. Nie potrafie jakos tego odpowiednio pokazac. Przepalem chcialem te drzewka podkreslic lecz... no coz. Nie wychodzi

  5. #5
    kulten
    Gość

    Domyślnie

    Zbyt silne kontrasty narzucasz mz. I chyba tylko woda z liliami wyszła prawidłowo na tym zdjęciu.

  6. #6

    Domyślnie

    Kontrast/przeostrzenie - zabiło zdjęcie.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •