Postanowilem pokazac jeszcze jedno ujecie mojego poprzedniego postu. Tym razem w takiej rowniez przekombinowanej formie lecz w BW.
Mam nadzieje, ze tym razem nie przegiolem zbytnio
1.
Szukaj
Postanowilem pokazac jeszcze jedno ujecie mojego poprzedniego postu. Tym razem w takiej rowniez przekombinowanej formie lecz w BW.
Mam nadzieje, ze tym razem nie przegiolem zbytnio
1.
jak dla mnie troche za wąsko i nie wiem czy nie ma przepałów
Przepały to nie zbrodnia...
Mnie tu martwi co innego. Dla mnie ostatni plan jest nieczytelny
Czymtasem... pozdrawiam bombelkowo
Zbyt silne kontrasty narzucasz mz. I chyba tylko woda z liliami wyszła prawidłowo na tym zdjęciu.
Skontaktuj się z nami