Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Gwarancja

  1. #1

    Domyślnie Gwarancja

    witam,
    jezeli aparat został zakupiony w Kanadzie to czy w polsce obowiazuje go gwarancja ?

  2. #2

    Domyślnie

    Z tego co pamiętam, to nie.
    Nikon jak to już kiedyś było pisane, nie przyjmował nawet gwarancji Europejskiej (ale może coś się zmieniło).

  3. #3

    Domyślnie

    Wiem że są takie jazdy ale nie wiem czy mogą tak zrobić w świetle prawa - gwarancja europejska obowiązuje w europie w której przecież jesteśmy (i jako kontynent i jako UE) więc posiadając kwitek sprzedaży i gw. europejską wg mnie nie mogą odmówić naprawy - co innego z Kanady bo to już troszkę nie europa jest i tu Nikon Polska wg mnie spokojnie ma prawo nie realizować gwarancji
    Dawniej system N - obecnie L(M) + F

  4. #4

    Domyślnie

    odnosnie honorowania gwarancji masz 3 opcje: gwarancja polska, albo europejska (na body), albo miedzynarodowa na niektore szkla (odcinek "C")

    kazda z dowodem zakupu

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kichu1979 Zobacz posta
    odnosnie honorowania gwarancji masz 3 opcje: gwarancja polska, albo europejska (na body), albo miedzynarodowa na niektore szkla (odcinek "C")

    kazda z dowodem zakupu
    Jak wygląda realizacja tej gwarancji międzynarodowej?
    Mam właśnie 14-24 do serwisowania, kupiony w USA, papiery są
    Co na to serwis?

    Jutro albo pojutrze sprawdzę osobiście, ale może już teraz ktoś rozwieje moje wątpliwości?
    D3Hs, N50/1.2 G, SB-1000 + platynowy stołek

  6. #6

    Domyślnie

    wysylasz obiektyw, odcinek gwarancji i kopie dowodu zakupu

    zrob sobie kopie wszystkich papierow przed wysylka

    i to wszystko

    swoja droga, co jest nie tak ze szklem ?

  7. #7

    Domyślnie

    Nic nigdzie nie wysyłam - odwiedzę ich
    D3Hs, N50/1.2 G, SB-1000 + platynowy stołek

  8. #8

    Domyślnie

    Weź dobrego bejsbola, bo jak czyta się na temat serwisu Nikona, to nóż się w kieszeni otwiera

  9. #9

    Domyślnie

    Nóż to się w kieszeni otwiera, jak czytam takie posty... :-/
    D3Hs, N50/1.2 G, SB-1000 + platynowy stołek

  10. #10

    Domyślnie

    Nikon USA daje 2 lata gwarancji na USA w tym 1 rok miedzynarodowej, Nikon Canada z tego co mi mowiono tak samo z tym czy nikon Polska to akceptuje. Znajomemu z Nowej Zelandi zepsul sie nikon w Canadzie , odwiedzil serwis Nikona , ci skontaktowali sie z Nikonem w Nowej Zelandi potwierdzili autentycznosc gwarancji i w ciagu 3 dni mial aparat gotowy na reszte wycieczki.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •