Fotki bardzo przyjemne...jedyne co troszke przeszkadza, to ulozenie glowki dziecka na pierwszym zdjeciu- szkoda, ze nie jest obrocona na boczek w kierunku fotografa. Ale ogolnie bardzo fajne kolorki i kadry.
Pozdrawiam
Szukaj
Fotki bardzo przyjemne...jedyne co troszke przeszkadza, to ulozenie glowki dziecka na pierwszym zdjeciu- szkoda, ze nie jest obrocona na boczek w kierunku fotografa. Ale ogolnie bardzo fajne kolorki i kadry.
Pozdrawiam
Takie ułożenie głowki wybrał "model" (probowaliśmy ale zero szans) i za nic w świecie nie chciał współpracować, podczas kilku godzin udało sie zrobić z pare zdjęć bez łezki i płaczu...
Ponoć lepiej robić jeszcze mniejszym dziecią bo więcej śpią....poszukam, może kiedyś się uda trafić na bardziej "ugodowego modela"![]()
Tak zgadzam sie, ze najlepiej robic zdjecia noworodkowe do 3 tygodni od urodzenia, wlasnie ze wzgledu na mozliwosci ulozenia dzieciaczka, potem niestety maluszek nie chce "wspolpracowac"![]()
Rozmywałam tło?.. przynajmniej na 1 i 2...![]()
Skontaktuj się z nami