No widzisz -- Ty masz, a ja i wielu pewnie innych -- nie. Ja potrzebuje dokladniejszego i bardziej naturalnego balansu bieli w zdjeciach z trudniejszych warunkow oswietleniowych, lepszego jakosciowo odszumiania chrominancji, precyzyjnych u-pointow, itd.
Dlatego dyskutuje(my) z opinia Adama. Bo jesli zamieszcza taki watek, nie tylko jako sucha informacje, ale jednoczesnie opinie o nim, to przeciez nikt mi nie zabroni samemu sprawdzic, i wyrazic wlasnej opinii. Ulubione oprogramowanie, to nie jest chyba czlonek rodziny, zeby negatywne o nim komentarze, traktowac z taka zajadloscia, z jaka zrobil to a.d.a.m.
Troche luzu panowie. Kazdy moze sie wypowiadac i jest wrecz wskazane, w koncu to jest forum dyskusyjne.
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami