czy móglby mi ktoś podpowiedziec jedno ustawienie aparatu. chodzi mi dokladnie aby fotorgrafowany obiekt, który jest w ruchu był ostry a z nim jego smuga. Cos próbowałem ale foty przeswietlone. aparat to nikon d80 + 18-55 vr.
Moze głupie pytanie ale pomozcie.
Dzieki
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami