Mam problem
Jak ustawiam w D80 format zdjęcia jako RAW to dostaję w wyniku tego pliki z rozszerzeniem *.nef i wszystko jest ok, tak jak powinno byc. ALE JAK mam ustawione RAW + JPG Fine to wyniku tego otrzymuje dwa identyczne pliki *.jpg - o tej samej wielkości i tej samej nazwie. Pytam się wiec gdzie jest *.nef ? CZy spotkaliście się z czyms takim?
Z góry dzięki za odpowiedź.
Pozdrawiam
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami