Szukaj
Troszkę za dużo czerni w cieniach oraz przepały w chmurach. Górna chmurka aż zlała się z ramką. Poza tym ok obraz.
Mi się podoba nawet z błędami wymienionymi przez Kultena. Kolory podłogi pierwsza klasa.
LED ZEPPELIN
Dzięki PanowieKurcze, te przepały wyszły mi chyba podczas obróbki, bo na rawie raczej ich sobie nie przypominam. Kulten, cieszę się, że jesteś na posterunku
![]()
No, to jeszcze dziś będzie nam dane zobaczyć poprawkę![]()
Kolorki bardzo przyjemne,szkoda tylko przepalonych chmurek.
Pozdrawiam Marcin Bąk
FUDŻI
Podłoga mi pasuje,ale chmurki przydałoby sie poprawic.
D4s/D500/ 2xS 10-20/ N 70-200 2.8 FL/ N 200-500 5.6/Pentacon 50 1.8 / Helios 58 -2 /Manfrotto 055 XPRO3/Lee filters
Dla kontrastu - mi nie leży, gdyby nie tytuł w życiu nie domyślił bym sie co jest tematem zdjęcia.
Canon 200/2 to jedyna rzecz która mnie trzyma przed przejściem na d700, brak sensownego FF w canonie to jakiś ponury żart.
Skontaktuj się z nami