Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Zagajnik

  1. #1

  2. #2
    kulten
    Gość

    Domyślnie

    Troszkę za dużo czerni w cieniach oraz przepały w chmurach. Górna chmurka aż zlała się z ramką . Poza tym ok obraz.

  3. #3

    Domyślnie

    Mi się podoba nawet z błędami wymienionymi przez Kultena. Kolory podłogi pierwsza klasa.
    LED ZEPPELIN

  4. #4

    Domyślnie

    Dzięki Panowie Kurcze, te przepały wyszły mi chyba podczas obróbki, bo na rawie raczej ich sobie nie przypominam. Kulten, cieszę się, że jesteś na posterunku

  5. #5

    Domyślnie

    No, to jeszcze dziś będzie nam dane zobaczyć poprawkę
    Pozdrawiam Marcin
    Galeria

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Marcin T Zobacz posta
    No, to jeszcze dziś będzie nam dane zobaczyć poprawkę
    Marcin, Ty to potrafisz człowieka zmotywować...

  7. #7
    kulten
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nothing Zobacz posta
    Kulten, cieszę się, że jesteś na posterunku
    Służę uprzejmie .

  8. #8

    Domyślnie

    Kolorki bardzo przyjemne,szkoda tylko przepalonych chmurek.
    Pozdrawiam Marcin Bąk
    FUDŻI

  9. #9

    Domyślnie

    Podłoga mi pasuje,ale chmurki przydałoby sie poprawic.
    D4s/D500/ 2xS 10-20/ N 70-200 2.8 FL/ N 200-500 5.6/Pentacon 50 1.8 / Helios 58 -2 /Manfrotto 055 XPRO3/Lee filters

  10. #10

    Domyślnie

    Dla kontrastu - mi nie leży, gdyby nie tytuł w życiu nie domyślił bym sie co jest tematem zdjęcia.
    Canon 200/2 to jedyna rzecz która mnie trzyma przed przejściem na d700, brak sensownego FF w canonie to jakiś ponury żart.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •