Siemanko wszystkim klubowiczom
Mam zagwózdkę odnośnie zamiennika na orginalny grip do Nikodema D300. Na alledrogo jest kilka opcji, proszę doradzcie bo na orginał chwilowo nie mam pieniążków:
Ten Phottix?
http://allegro.pl/item669731199_phot...00_mb_d10.html
Delta?
http://allegro.pl/item662841824_n_d3...ladow_sam.html
Czy może ten Hahnel?
http://allegro.pl/item662841824_n_d3...ladow_sam.html
pozdrawiam
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami