Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Gripex do D300

  1. #1

    Domyślnie Gripex do D300

    Siemanko wszystkim klubowiczom
    Mam zagwózdkę odnośnie zamiennika na orginalny grip do Nikodema D300. Na alledrogo jest kilka opcji, proszę doradzcie bo na orginał chwilowo nie mam pieniążków:

    Ten Phottix?
    http://allegro.pl/item669731199_phot...00_mb_d10.html

    Delta?
    http://allegro.pl/item662841824_n_d3...ladow_sam.html

    Czy może ten Hahnel?
    http://allegro.pl/item662841824_n_d3...ladow_sam.html

    pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    zbieraj kase na oryginal. zamiennik to sobie mozna kupic szamponu do wlosow.

  3. #3

    Domyślnie

    Zbierać spokojnie będę sobie zbierał ale póki co muszę mieć jakiś zamienniczek jako pół-środek. Proszę więc o radę

  4. #4

    Domyślnie

    w takim razie oryginal wyjdzie ok 1000 a zamiennik 1500 bo i tak kupisz oryginal...

  5. #5

    Domyślnie

    250PLN'ów mogę jeszcze wydać to nie jest nie wiadomo jaka kwota. Pytanie tylko który to najmniejsze zło
    Ok już znalazłem odpowiedni temat. Mój można skasować! sorry za zamieszanie.
    Ostatnio edytowane przez Anvil ; 24-06-2009 o 13:17

  6. #6

    Domyślnie

    w ostatecznosci bralbym phottixa, ale serio lepiej dozbierac do oryginalu i kupic raz a dobrze.
    d300 mb-d10 n16-85 n50/1.4ais n55/2.8 n70-200 mf055xprob+488, sb-900
    wlasne gniotowanko

  7. #7

    Domyślnie

    phottix wygląda ok, mialem identyczny tylko alphy.

  8. #8

    Domyślnie

    Po tym co przeczytałem to takie 50/50 że coś się urwie...zastanawia mnie tylko ten Hahnel bo firma dość znana i szanowana więc mniemam że takiego badziewia jak Delta nie serwuje.

  9. #9

    Domyślnie

    Ja kupiłem niedawno ten :
    http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=621943989
    Jak narazie jestem zadowolony, wszystko działa, wykonanie wg mnie bardzo dobre. Przed wyborem czytałem opinie na jego temat na forum, większość sobie chwaliła i ja też jestem na tak.
    prawie wszystko o microstockach
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Anvil Zobacz posta
    Po tym co przeczytałem to takie 50/50 że coś się urwie...zastanawia mnie tylko ten Hahnel bo firma dość znana i szanowana więc mniemam że takiego badziewia jak Delta nie serwuje.
    Wątpię, ze taki badziewny plastyk, bez gumy bedzie się wygodnie trzymało, zobacz watek o gripie ktory podał Pershing. Ja go używalem pół roku i żadnych problemów.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •