a ja mogę polecić Alphe, Delta nie polecalbym napewno, szybciej to juz Phottix, ale jeśli miałbym wybór to napewno Alphe. Oczywiście patrze pod tym kątem że niemasz tyle kasy na oryginał.
Szukaj
a ja mogę polecić Alphe, Delta nie polecalbym napewno, szybciej to juz Phottix, ale jeśli miałbym wybór to napewno Alphe. Oczywiście patrze pod tym kątem że niemasz tyle kasy na oryginał.
No OK, a ja polecam Deltę. Oczywiście- wykonanie nie takie, jak w oryginalnie, ale trzymanie pewne, łapa się nie ślizga, wybierak całkiem dobrze im się udał, wszystko działa bardzo przyzwoicie, zwłaszcza, jeśli się patrzy na cenę.
Kiedyś Zenit, później Nikon i Canon, obecnie Leica wspierana Sony RX100 mk2 wraz z analogami.
Prywatnie: http://lopal/blogspot.com
Skontaktuj się z nami