Jestem posiadaczem statywu Slik 300dx z głowicą 3d. Ostatnio pojawił się problem gdy zacząłem focić panoramy. Mam problem z wypoziomowaniem statywu. Mój zestaw nie posiada poziomicy. I teraz pytanie jak wzbogacić mój statyw w poziomicę. Spotkałem się z poziomicami montowanymi np. w miejscu lampy błyskowej. Są też szybkozłączki z poziomicą ale wydaje mi się to kiepskim pomysłem bo wypoziomuje aparat nie statyw. Może macie jakieś pomysły/doświadczenia własne w takim temacie. Samoróbki też mile widziane. Dodam, że nie mam ochoty na zmianę statywu.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem


Skontaktuj się z nami