Witam,
Zdecydowałem się na zakup:
Body - Nikona D5000
Obiektyw - Sigma 18-200mm f/3.5-6.3 DC OS HSM.
Dlaczego takie body? - nie stać mnie na D90, nie będę jedynym użytkownikiem aparatu (żona), przydatne będzie LV oraz obracany LCD, może zdecyduje się nakręcić jakieś wideo.
- {zbędne są komentarze w stylu kup sobie kompakta}
Dlaczego obiektyw? - nie stać mnie na obiektyw 18-200 Nikona,
Dlaczego jeden obiektyw - potrzebuje uniwersalnego rozwiązania, głównie fotografuje swoje dzieci.
Właśnie zakończyłem moją przygodę z A200W (ze szkłem 18-70 i 75-300). Brakło czasu na zmianę obiektywów.
Koniec rozpisywania się;
Pytanie;
Czy przedstawiony zestaw: D5000 i 18-200 Sigmy DC OS HSM - to optymalne rozwiązanie?
Stosunek: Lustra, Ceny, Uniwersalności, Jednego aparatu - bez plecaka ze stelażem .......
Z góry dziękuje za opinie
pozdrawiam
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami