Witam,
Czy ktos z forumowiczow ma jakies doswiadczenie z RC z poniszej aukcji:
http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?...ayphotohosting
Z gory dzieki za info
pozdr
McE
Szukaj
Witam,
Czy ktos z forumowiczow ma jakies doswiadczenie z RC z poniszej aukcji:
http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?...ayphotohosting
Z gory dzieki za info
pozdr
McE
To:http://www.photoanswers.co.uk/News/S...utter-Release/ nie byłoby lepsze?
Używam z fujiS5,działa wyśmienicie.
D70s kit,N50 1,4D,SIGMA28-300D IF f3.5-6.3
Ja dałem za pilot 15 złotych z przesyłką ale jest to zwykły pilot do wyzwalania - jeden guzik i smycz : ) widzę ze na allegro.pl są jeszcze jakieś zestawy 3w1 gdzie nadajnik ir wsuwa się w szyny cena okolo 80zł.
FX MIKKA GOTUJE ZDJECIA !
skinny nigga pretty flacko, niggas rippin that choppers
Skontaktuj się z nami