Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie "Remote Control" do Dx/Dxxx

    Witam,


    Czy ktos z forumowiczow ma jakies doswiadczenie z RC z poniszej aukcji:

    http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?...ayphotohosting


    Z gory dzieki za info




    pozdr
    McE

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez McEarl Zobacz posta
    Witam,
    Czy ktos z forumowiczow ma jakies doswiadczenie z RC z poniszej aukcji:
    http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?...ayphotohosting
    Z gory dzieki za info
    pozdr
    McE
    nie wiem, czy się opłaca. Za podobne pieniądze kupisz taką samą lub podobną chińszczyznę w kraju. W razie co, łatwiej z reklamacją. Poszukaj na alledrogo.

  3. #3

    Domyślnie

    To:http://www.photoanswers.co.uk/News/S...utter-Release/ nie byłoby lepsze?
    Używam z fujiS5,działa wyśmienicie.
    D70s kit,N50 1,4D,SIGMA28-300D IF f3.5-6.3

  4. #4

    Domyślnie

    Ja dałem za pilot 15 złotych z przesyłką ale jest to zwykły pilot do wyzwalania - jeden guzik i smycz : ) widzę ze na allegro.pl są jeszcze jakieś zestawy 3w1 gdzie nadajnik ir wsuwa się w szyny cena okolo 80zł.
    FX MIKKA GOTUJE ZDJECIA !
    skinny nigga pretty flacko, niggas rippin that choppers

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •