Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Czytnik do kart Cf

    Proszę podzielcie się wiadomosciami a najlepiej praktyką w uzywaniu czytnika do kart ,poszukuje czytnika do CF 4 Gb dosc szybkiego ....
    D700 i kilka szkiełek
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez osowiak Zobacz posta
    Proszę podzielcie się wiadomosciami a najlepiej praktyką w uzywaniu czytnika do kart ,poszukuje czytnika do CF 4 Gb dosc szybkiego ....
    Po pierwsze, dla czytnika nie ma znaczenia jakiej pojemnosci karte wlozysz wiec uscislanie, ze potrzebujesz go do karty 4 GB, nie jest do niczego potrzebne.
    Po drugie -- jakich "wiadomosci" na temat uzywania oczekujesz? Kupujesz czytnik, podpinasz do kompa i wkladasz do niego karte, kiedy chcesz z niej skopiowac zdjecia.
    Osobiscie korzystam z Sandisk ImageMate (wersja tylko dla CF a nie zadne multi), oraz Sandisk Extreme FireWire Reader.
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  3. #3
    Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
    F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5

  4. #4
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  5. #5

    Domyślnie

    dziękuje za bardzo wyczerpujące odpowiedzi - tak dalej a z pewnością forum będzie się rozwijało i przyciągało nowych użytkowników aparatu Nikon ,czy nie sądzicie ,że krótka zwięzła odpowiedz wystarczy taki a taki a nie odsyłanie do linków ,troszkę rozwagi a nie jeżdzenie po klientach .Jeżeli kogos uraziłem to przepraszam ale taka uwaga mi się nasunęła po przeczytanych nie tylko tych odpowiedzi ale z innych działów także.
    D700 i kilka szkiełek
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  6. #6

    Domyślnie

    to może mi coś powiecie jak ten oceniacie- szybkosc dobra i wyglad ok
    http://allegro.pl/item641705135_czyt...ne_32mb_s.html
    D700 i kilka szkiełek
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez osowiak Zobacz posta
    troszkę rozwagi a nie jeżdzenie po klientach
    Cos Ci sie kolego "pozajaczkowalo". Ty nie jestes naszym klientem. A tym bardziej my nie jestesmy przedstawicielami handlowymi firmy Nikon, Sandisk, Hama, itd.
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  8. #8

    Domyślnie

    Nie idżmy dalej w gre słów bo zle to sie skonczy a to nam nie potrzebne ,proszę Admina o usuniecie watku.
    D700 i kilka szkiełek
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •