Proszę podzielcie się wiadomosciami a najlepiej praktyką w uzywaniu czytnika do kart ,poszukuje czytnika do CF 4 Gb dosc szybkiego ....
Szukaj
Proszę podzielcie się wiadomosciami a najlepiej praktyką w uzywaniu czytnika do kart ,poszukuje czytnika do CF 4 Gb dosc szybkiego ....
D700 i kilka szkiełek
Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
Po pierwsze, dla czytnika nie ma znaczenia jakiej pojemnosci karte wlozysz wiec uscislanie, ze potrzebujesz go do karty 4 GB, nie jest do niczego potrzebne.
Po drugie -- jakich "wiadomosci" na temat uzywania oczekujesz? Kupujesz czytnik, podpinasz do kompa i wkladasz do niego karte, kiedy chcesz z niej skopiowac zdjecia.
Osobiscie korzystam z Sandisk ImageMate (wersja tylko dla CF a nie zadne multi), oraz Sandisk Extreme FireWire Reader.
D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
www.SALDAT.pl
Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5
"Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche
dziękuje za bardzo wyczerpujące odpowiedzi - tak dalej a z pewnością forum będzie się rozwijało i przyciągało nowych użytkowników aparatu Nikon ,czy nie sądzicie ,że krótka zwięzła odpowiedz wystarczy taki a taki a nie odsyłanie do linków ,troszkę rozwagi a nie jeżdzenie po klientach .Jeżeli kogos uraziłem to przepraszam ale taka uwaga mi się nasunęła po przeczytanych nie tylko tych odpowiedzi ale z innych działów także.
D700 i kilka szkiełek
Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
to może mi coś powiecie jak ten oceniacie- szybkosc dobra i wyglad ok
http://allegro.pl/item641705135_czyt...ne_32mb_s.html
D700 i kilka szkiełek
Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
www.SALDAT.pl
Nie idżmy dalej w gre słów bo zle to sie skonczy a to nam nie potrzebne ,proszę Admina o usuniecie watku.
D700 i kilka szkiełek
Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
Skontaktuj się z nami