Jak przeglądam tam sobie sklepy - d80 - Body jest droższe niż z Kitem :/.. chciałam kupić samo body z nadzieją na to, że potem za cenę Kitu (+ dopłata) kupię sobie Nikkora 18-70.. a tu lipa, Body droższe bez jak z obiektywem..
Opłaca się kupić z Kitem i go sprzedać, są chętni na takie obiektywy?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami