Close

Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 5678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 72

Wątek: Wybór

  1. #61

    Domyślnie

    Jak przeglądam tam sobie sklepy - d80 - Body jest droższe niż z Kitem :/.. chciałam kupić samo body z nadzieją na to, że potem za cenę Kitu (+ dopłata) kupię sobie Nikkora 18-70.. a tu lipa, Body droższe bez jak z obiektywem..

    Opłaca się kupić z Kitem i go sprzedać, są chętni na takie obiektywy?

  2. #62
    Gaduła Awatar SlaWasII
    Dołączył
    05 2008
    Miasto
    malownicza wieś Słocina, co to już jej ni ma...
    Posty
    1 225
    Wpisów
    37

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ogonowa Zobacz posta
    Jak przeglądam tam sobie sklepy - d80 - Body jest droższe niż z Kitem :/.. chciałam kupić samo body z nadzieją na to, że potem za cenę Kitu (+ dopłata) kupię sobie Nikkora 18-70.. a tu lipa, Body droższe bez jak z obiektywem..

    Opłaca się kupić z Kitem i go sprzedać, są chętni na takie obiektywy?
    Skoro kit obniża cenę body, to jak ma się nie opłacać?!
    2550 za nowe D80 z kitem czy bez - taniej już chyba nie będzie.
    Зоркий 4 | ЛОМО-компакт-автомат | Prakitica MTL50 | D60 | D80 | kilka słoików | Nokia... Szczyt marzeń: D500 | 24-70/2.8

  3. #63

    Domyślnie

    a sumując wszystko to czy opłaca sie nikon d50 za 700zł + kit ?? ma przebieg 22tys zdjęć . odkleja się mu guma

  4. #64

    Domyślnie

    Cena jest do przyjecia.Sam obiektyw to jakieś 250pln więc ....można się skusić.
    Pozdrawiam Marcin Bąk
    FUDŻI

  5. #65

    Domyślnie

    SlaWasII, napisałam, że: Body jest droższe jak Body+Kit, więc chyba nie opłaca mi się kupować samego Body, nie :/? Chciałam zrobić tak - kupić body i dokupić inny obiektyw lub body+kit, sprzedać kit i kupić inny i nie wiem co się bardziej opyla ;P.

  6. #66
    Gaduła Awatar SlaWasII
    Dołączył
    05 2008
    Miasto
    malownicza wieś Słocina, co to już jej ni ma...
    Posty
    1 225
    Wpisów
    37

    Domyślnie

    O3wiście!
    Kupujesz body + kit. I kita sprzedajesz. Ja bym go jednak zostawił, na jakieś gorsze warunki - imprezy, ogniska...
    3mam kciuki, bo z tą dostępnością w sklepach, to na dzień dzisiejszy jakiś kit...
    Ostatnio edytowane przez SlaWasII ; 06-05-2009 o 21:34
    Зоркий 4 | ЛОМО-компакт-автомат | Prakitica MTL50 | D60 | D80 | kilka słoików | Nokia... Szczyt marzeń: D500 | 24-70/2.8

  7. #67

    Domyślnie

    W tym sklepie co pokazałeś, jest dostępny, przecież :P. Tylko, że w sklepie w mieście, nie internetowym i tak zamierzam kupić .

  8. #68
    Gaduła Awatar SlaWasII
    Dołączył
    05 2008
    Miasto
    malownicza wieś Słocina, co to już jej ni ma...
    Posty
    1 225
    Wpisów
    37

    Domyślnie

    Faktycznie! W Opolu jest jeszcze w dwóch sklepach, ale:

    Pamiętaj:
    • może się okazać, że produkt zostanie sprzedany zanim dotrzesz do wybranego sklepu
    • może się okazać, że produkt pochodzi z ekspozycji sklepowej.

    W Rzeszowie już nie ma.
    Ostatnio edytowane przez SlaWasII ; 07-05-2009 o 17:41
    Зоркий 4 | ЛОМО-компакт-автомат | Prakitica MTL50 | D60 | D80 | kilka słoików | Nokia... Szczyt marzeń: D500 | 24-70/2.8

  9. #69

    Domyślnie

    SlaWasII, ale da się tak zrobić, że zamawiasz u nich na stronie i oni przesyłają to do sklepu/sklep zamawia. Koleżanka kupowała tak telewizor.

  10. #70

    Domyślnie

    a możecie mi polecic jakies przysłony , które będą mi niezbędne . bardzo prosze

    i jaki tulipan do obiektywu kitowego nikon d50?? prosze o pomoc
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 08-05-2009 o 08:55

Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 5678 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •