http://www.photohobby.net/webboard/d...?topicid=13406
nie chce mi się wierzyć że to prawda, ale jeśli tak to pojechali na maxa.
Szukaj
http://www.photohobby.net/webboard/d...?topicid=13406
nie chce mi się wierzyć że to prawda, ale jeśli tak to pojechali na maxa.
Ostatnio edytowane przez Pawel Pawlak ; 05-05-2009 o 14:42
N16-35/N24-70/N70-200VR2/N24/N105VR/N400VR/Z40/Z24-120S/Z70-200S/V16/TT75/T28-75G2
D800/D500/D4s/Z6/Z63/Z9
pozdrawiam
Paweł
oj jakby to miało działać to masakra
ale cena pewnie dla szejków![]()
No nieźle, nie tylko cena ale waga pewnie też zabija![]()
N itepe.
Mz. kogoś męczył talent i rzeźbił w 3D Studio. Wcześniej nikt nie oferował nawet stałki pow. 85mm o tak obłąkanej jasności, co tu dopiero mówić o zoomie.
PeeZeet wisiala Ci na szyi 200-500/2.8 i Ty marudzisz cos na temat wagi...![]()
Tez gdzies juz to widzialem i wszyscy plakali, ze fejkale render fajny
![]()
widać od razu że to render - dobry ale render. Maźglałem kiedyś w Solid Edge w 3D więc poznam render na kilometr![]()
Ciekawe czy taki zoom jest w ogóle możliwy do skonstruowania...
FX+ FX + 20-35/2 + 50/1.4 + 85/1.8 + 70-200/2.8 VR
szczególnie o wadze trochę ponad 1 kg...
Nie jestem szumofobem, używam cropa i jak potrzebuje wysokiego ISO.
Tamzooka150-600, T 300 2.8 kenko TC 1,4 2,0
Skontaktuj się z nami