Jestem laikiem w sprawach fotografii, proszę o wyrozumiałośćKupiłem właśnie używany zestawik:
- nikon d50
- Nikkor 18 - 55
- Sigma 70-300 mm f/4-5.6 APO DG Macro
Z obiektywem Nikkor 18-55 wszystko działa. Jednak gdy założę obiektyw Sigma 70-300 mm i przełącznik z boku aparatu A/M ustawię na pozycję A to aparat nie ustawia sam ostrości. Czy ten obiektyw powinien sam ustawiać ostrość tak jak obiektyw Nikkor 18 - 55, czy zawsze trzeba ustawiać ostrość ręcznie pokręcając obiektywem? Niestety nie dostałem instrukcji obsługi ani do aparatu ani obiektywu. Pozdrawiam
Szukaj



Odpowiedz z cytatem


Skontaktuj się z nami