Close

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 33
  1. #11

    Domyślnie

    Dla mnie to skoczek po wyjściu z progu

  2. #12

    Domyślnie

    Ładny kadr- świetnie wypatrzony, a skojarzenie jakie wywołuje jest zbliżone do większości komentujących... Zastanawia mnie tylko powód konwersji do B&W... Wprawdzie jest ona poprawna i trudno doszukać się mankamentów, ale owa sceneria w kolorze z pewnością wygląda równie ciekawie, jak nie ciekawiej...

    T_P_
    analogi, szkiełka, filterki, statyw, a na nim ostatnio, od czasu do czasu, stawiam także lusterko cyfrowe...

  3. #13
    swiatlo
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez T_P_ Zobacz posta
    Ładny kadr- świetnie wypatrzony, a skojarzenie jakie wywołuje jest zbliżone do większości komentujących... Zastanawia mnie tylko powód konwersji do B&W... Wprawdzie jest ona poprawna i trudno doszukać się mankamentów, ale owa sceneria w kolorze z pewnością wygląda równie ciekawie, jak nie ciekawiej...

    T_P_
    Są dwa podejścia - jedno to że naturalny jest kolor i potrzebny jest powód aby pójść b/w, drugi to na odwrót - naturalne jest b/w i musi być konkretny powód aby pójść w kolor.
    Przedtem byłem zwolennikiem pierwszego podejścia, ostatnio jakoś się we mnie przekręciło i jestem zwolennikiem drugiego. Może dlatego bo zawsze lubię być na opak...?

  4. #14

    Domyślnie

    Nie wiem jakie są podejścia i czy w kolorze ładniejsze.
    To zdjęcie jest wg. mnie , zwyczajnie bardzo ładne.
    Pozdr.M

  5. #15

    Domyślnie

    Jak patrzę na tą fotę, to nasuwa mi się myśl, że faktycznie sztuka kompozycji polega na umiejętnym odejmowaniu szczegółów. Jak dla mnie właśnie ta prostota kadru jest na plus. Pozdrawiam
    ____________________________________________
    NIKON

  6. #16

    Domyślnie

    Cóż ja biedny żuczek mogę napisać, chyba tylko, ... bardzo mnie się podoba
    i trzeba brać przykład do nauki z takich prac jak Twoja.
    Pozdro. Wojtek

  7. #17

    Domyślnie

    Piękne zdjęcie. Co tu dużo pisać. Dawno nie widziałem tak dobrej pracy.
    Kadr , BW i sam widok super.

    Pozdrawiam
    Marek
    Nikon D3 D300s D500 + dużo chęci i mało czasu.
    Pozdrawiam Marek

    Grupa FOTOKUJAWY

    www.frontera.com.pl

  8. #18
    kulten
    Gość

    Domyślnie

    Nawiązanie do Titanica świetne. Elegancko to wypatrzyłeś.

  9. #19

    Domyślnie

    Dla mnie BOMBA!
    Piękne zdjęcie a dodatkowo świetna obróbka b/w.
    OMG, I have finally discovered what's wrong with my brain: On the left side, there is nothing right, and on the right side, there is nothing left.

  10. #20

    Domyślnie

    Uwielbiam Titanica... a jeszcze bardziej DiCaprio... dla mnie powinien dostać oskara... mistrzowsko oderwał się od tych drzwi na końcu
    Zdjęcie jak najbardziej mi się podoba
    How do I do that? I f***ing try. - Gary Vaynerchuk
    !BLOG

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •