Dla mnie to skoczek po wyjściu z progu![]()
Szukaj
Dla mnie to skoczek po wyjściu z progu![]()
Ładny kadr- świetnie wypatrzony, a skojarzenie jakie wywołuje jest zbliżone do większości komentujących... Zastanawia mnie tylko powód konwersji do B&W... Wprawdzie jest ona poprawna i trudno doszukać się mankamentów, ale owa sceneria w kolorze z pewnością wygląda równie ciekawie, jak nie ciekawiej...
T_P_
analogi, szkiełka, filterki, statyw, a na nim ostatnio, od czasu do czasu, stawiam także lusterko cyfrowe...
Są dwa podejścia - jedno to że naturalny jest kolor i potrzebny jest powód aby pójść b/w, drugi to na odwrót - naturalne jest b/w i musi być konkretny powód aby pójść w kolor.
Przedtem byłem zwolennikiem pierwszego podejścia, ostatnio jakoś się we mnie przekręciło i jestem zwolennikiem drugiego. Może dlatego bo zawsze lubię być na opak...?![]()
Nie wiem jakie są podejścia i czy w kolorze ładniejsze.
To zdjęcie jest wg. mnie , zwyczajnie bardzo ładne.
Pozdr.M
Jak patrzę na tą fotę, to nasuwa mi się myśl, że faktycznie sztuka kompozycji polega na umiejętnym odejmowaniu szczegółów. Jak dla mnie właśnie ta prostota kadru jest na plus. Pozdrawiam
____________________________________________
NIKON
Cóż ja biedny żuczek mogę napisać, chyba tylko, ... bardzo mnie się podoba![]()
i trzeba brać przykład do nauki z takich prac jak Twoja.
Pozdro. Wojtek
Piękne zdjęcie. Co tu dużo pisać. Dawno nie widziałem tak dobrej pracy.
Kadr , BW i sam widok super.
Pozdrawiam
Marek
Nikon D3 D300s D500 + dużo chęci i mało czasu.
Pozdrawiam Marek
Grupa FOTOKUJAWY
www.frontera.com.pl
Nawiązanie do Titanica świetne. Elegancko to wypatrzyłeś.
Dla mnie BOMBA!
Piękne zdjęcie a dodatkowo świetna obróbka b/w.
OMG, I have finally discovered what's wrong with my brain: On the left side, there is nothing right, and on the right side, there is nothing left.
Uwielbiam Titanica... a jeszcze bardziej DiCaprio... dla mnie powinien dostać oskara... mistrzowsko oderwał się od tych drzwi na końcu
Zdjęcie jak najbardziej mi się podoba![]()
How do I do that? I f***ing try. - Gary Vaynerchuk
!BLOG
Skontaktuj się z nami