Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 33
  1. #21

    Domyślnie

    No tak, przedmówcy mają rację.

  2. #22

    Domyślnie

    U nas w na Skrzycznym widziałem podobne

    Fotka ladna!

    Pozdrawiam.
    Nikon System

  3. #23

    Domyślnie

    Proste, niekombinwane, ŚWIETNE
    Czarny Rycerz zawsze zwycięża !

  4. #24

    Domyślnie

    No Czarku, ładnie. Przynajmniej Ty masz tam w pobliżu takie górki
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  5. #25

    Domyślnie

    swiatlo, wszystko jasne...

    Praca zaś, tak jak wspomniałem uprzednio- bardzo udana...

    T_P_
    analogi, szkiełka, filterki, statyw, a na nim ostatnio, od czasu do czasu, stawiam także lusterko cyfrowe...

  6. #26

    Domyślnie

    bardzo ładnie i czysto. ciut za duże jak na mój mini ekran
    one shot a day keeps the doctor away

    http://www.fotosia.blogspot.com

  7. #27

    Domyślnie

    Jak dla mnie jedna z lepszych fotografii zimowych goszczących ostatnio na forum.

  8. #28

    Domyślnie

    Świetne!

    Ta przestrzeń z przodu pozwala Tytanikowi płynąć, szkoda tylko, że nie ma jej więcej, że nie jest bardziej panoramicznie.
    A jeśli chodzi o BW to jestem za. Moje podejście na tematu BW jest takie:
    - jeśli zdjęcie ratujemy za pomocą BW to na 90% niewiele zostało do uratowania
    - jeżeli chcemy zrobić dobre BW fotografujmy myśląc o efekcie końcowym, jak będą wyglądać barwy po konwersji do szarości, co się zleje a co uwypukli
    - zdjęcia w kolorze często odwracają swą barwnością uwagę od głównego tematu fotografii, czasem lepiej iść w BW chcąc pokazać drzewo gdy ono jest dla nas istotne a nie zajebiaszczy zachodzik słońca w tle.
    - fotografia kolorowa ma uzasadnienie wtedy gdy chodzi o grę kolorów a nie koniecznie krztałtów

    pozdrawiam i gratuluje
    Jessus
    D 80 + szklarnia, Canon 5D + szkła

    zapraszam na stronę grupy fotograficznej: JastalFotoGrupa

  9. #29
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 827

    Domyślnie

    Nooooo panie... pieknie Ci to wyszlo Pasuje mi wszystko od poczatku do konca.

  10. #30

    Domyślnie

    Światło ładnie zagrało na tej focie. Podoba mi się kadr i obróbka.

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •