No tak, przedmówcy mają rację.
Szukaj
No tak, przedmówcy mają rację.
J.D.
ejd.superhost.pl
U nas w na Skrzycznym widziałem podobne
Fotka ladna!
Pozdrawiam.
Nikon System
Proste, niekombinwane, ŚWIETNE
Czarny Rycerz zawsze zwycięża !
No Czarku, ładnie. Przynajmniej Ty masz tam w pobliżu takie górki![]()
"Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche
swiatlo, wszystko jasne...![]()
Praca zaś, tak jak wspomniałem uprzednio- bardzo udana...
T_P_
analogi, szkiełka, filterki, statyw, a na nim ostatnio, od czasu do czasu, stawiam także lusterko cyfrowe...
bardzo ładnie i czysto. ciut za duże jak na mój mini ekran![]()
Jak dla mnie jedna z lepszych fotografii zimowych goszczących ostatnio na forum.
Świetne!
Ta przestrzeń z przodu pozwala Tytanikowi płynąć, szkoda tylko, że nie ma jej więcej, że nie jest bardziej panoramicznie.
A jeśli chodzi o BW to jestem za. Moje podejście na tematu BW jest takie:
- jeśli zdjęcie ratujemy za pomocą BW to na 90% niewiele zostało do uratowania
- jeżeli chcemy zrobić dobre BW fotografujmy myśląc o efekcie końcowym, jak będą wyglądać barwy po konwersji do szarości, co się zleje a co uwypukli
- zdjęcia w kolorze często odwracają swą barwnością uwagę od głównego tematu fotografii, czasem lepiej iść w BW chcąc pokazać drzewo gdy ono jest dla nas istotne a nie zajebiaszczy zachodzik słońca w tle.
- fotografia kolorowa ma uzasadnienie wtedy gdy chodzi o grę kolorów a nie koniecznie krztałtów
pozdrawiam i gratuluje
Jessus
Nooooo panie... pieknie Ci to wyszloPasuje mi wszystko od poczatku do konca.
Światło ładnie zagrało na tej focie. Podoba mi się kadr i obróbka.
Skontaktuj się z nami