Mam D40 i do tego cosine 70-210, ze swiatłem 4.5-5.6. Jadnak mam problem, kiedy obiektyw ma ogniskowa 70 maksymalne swiatlo jakie moge uzyskac to 4.8 a przy ogniskowej 210 swiatło 6.0. Co jest tego przyczyna, dlaczego nie moge zwiekszyc przeslony odpowiednio do 4.5 i 5.6?? Miał ktos taki przypadek??
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami